Nasi Klienci

 

Nasi Klienci


A

ABC do Wnętrz Sp.j., Bartoszyce

ABC Usługi Komunalne, Kościerzyna

AB Dolomitas, Pakruojo, Litwa

ADAM CO Adam Trębacz, Świebodzice

ADD Asfalt Sp. z o.o., Tęczynek k/Krzeszowic

Ades-Nord, Rypin

ADW Sp. z o.o., Wyry k/Tych

AG Projekt Sp.j., Ozolmuiza, Łotwa

AG Projekt Sp.j., Ukmerge, Litwa

Agencja Celna, Lwówek Śląski

Agranto, Maszewo

Agrobud Sp. z o.o., Ratajki

Agrofarm Gospodarstwo Rolne Sp. z o.o., Jurkowice

Agrofirma Witkowo, Stargard Szczeciński

Agrol, Bodzanów

Agrola Sp. z o.o., Budniki

Agrolas, Bytów

Agroma w Krakowie Sp. z o.o, Kraków

Agromarket Sp. z o.o., Wiewiecko

Agromax, Iacava, Łotwa

Agropin Sp. z o.o., Pińsko k/Szubina

Agropol Sp. z o.o., Łobdowo

Agroprodukt Sp.j., Racice k/Kruszwicy

Agro-Młyn Helena Gryga, Czarnożyły

Agro-East, Łupawa

Agro-Skład Zaopatrzenie Rolnictwa, Maszewo

Agro-Skład Zaopatrzenie Rolnictwa, Święte k/Stargardu Szczecińskiego

AIDA Sp. z o.o., Białystok

Almapol, Słupsk

AMA Andrzej Łabuz, Wałbrzych

Anatex WPRB, Bielsk Podlaski

Angkisz Bio Agro Sp. z o.o., Strzegom

Altrans, Poznań

Al-Samer Sp. z o.o., Drawsko Pomorskie

Al-Samer Sp. z o.o., Świebodzin

Arbet Sp. z o.o., Olsztyn

Artur Firma Transportowo-Handlowa, Łódź

Artus Metal, Łazy k/Kampinosa

AS Tiigikeskus, Laane-Virumaa, Estonia


B

Baltic Metal, Wilno, Litwa

Bałtyk-Gaz Sp. z o.o., Narewka

Bałtyk-Gaz Sp. z o.o., Wola Rzędzińska

Bartex Sp. z o.o., Chruściel k/Braniewa

Bega, Klaipeda, Litwa

BEL Polska Sp. z o.o., Chorzele k/Szczytna

BEL Slovensko, Michalovce, Słowacja

Betonocentras UAB, Wilno, Litwa

Bielbaw S.A., Bielawa

Biomar Sp. z o.o., Lubrza

Bispol Sp. j., Łańcut

Bistal Sp. z o.o., Tuchomie k/Bytowa

Bolmart, Sosnowiec

Bopol, Opole

Boryszew S.A., Sochaczew

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Gdańsk

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Olsztyn

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Płock

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Poznań

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Pruszków

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Mazow.

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Warszawa

Bosta-Beton Sp. z o.o. Warszawa - Oddział Wrocław

Bridgestone Poland Sp. z o.o., Poznań

Bridgestone Poland Sp. z o.o., Stargard Szczeciński

Bulk Cargo Port Szczecin Sp. z o.o., Szczecin

Bunte Polska Sp. z o.o., Skępe

But-Gaz PHU, Śrem


C

Carbon, Braniewo

Cassaforte Sp. z o.o., Włocławek

Cementownia Wejherowo Sp. z o.o., Wejherowo

Centrostal S.A., Gdańsk – Oddział Słupsk

Centrostal S.A., Szczecinek

Centrozłom S.A., Gdańsk

Centrum Kształcenia Praktycznego w Nidzicy, Nidzica

Chemiki Sp. z o.o., Gdańsk

CM3 Polska Sp. z o.o., Wykroty k/Nowogrodźca

Complex Tomasz Grzmil, Nowy Staw

Condix S.A., Poznań

Contrade Krzysztof Niemczyk, Inowrocław

Cukrownia Strzyżów S.A., Teptiuków k/Hrubieszowa


D

DALMA Produkcja Pasz, Goręczyno

Darwex, Zawiercie

DEK Sp.j., Chrzanów

Deltabud PHUP, Osojów k/Suchedniowa

DHU Hieronim Leśniewski, Jarocin

Dolmin Sp. z o.o., Żelazna k/Kłodzka

Doltech Sp. z o.o., Legnica

Dom-Plast S.A., Słupsk

Dramers SA, Rabowice k/Swarzędza

Drew-Trans S.c., Trzciel

Drobex-Agro Sp. z o.o., Makowska k/Solca Kujawskiego

Drogi i Mosty Sp. z o.o., Słupsk

Drop Sp. z o.o., Mysłowice

Drozapol-Profil S.A., Bydgoszcz

Drutex S.A., Bytów

Durbes Grauds, Tadaiku, Łotwa


E

Eco-Punkt Srebrowski Maciej, Żory

Edex Sp. z o.o., Janowo

Ekoplast Recykler Sp. z o.o., Koźmin Wlkp.

Ekoplast Recykler Sp. z o.o., Gorszewice k/Poznania

Ekoprod Sp. z o.o., Kraków

Ekorecycling, Bytom

Elektrownia Pomorzany, Szczecin

Elewarr Sp. z o.o., Bielsk Podlaski

Elewator Zbożowy, Czarnogłowy

Elewator Zbożowy, Gryfice

Elkom-Gaz, Praszka

Elstar S.A., Stargard Szczeciński

Elwoz Sp. z o.o., Chlewnica k/Potęgowa

Energetyka Cieplna S.A., Słupsk

EnergiaPro Koncern Energetyczny, Jelenia Góra

Energopol - Południe S.A., Nasławice

Energo Sp. z o.o., Bielsk Podlaski

Energo Sp. z o.o., Łapy k/Bielska Podlaskiego

Ennbeton Sp. z o.o., Chełm Górny

Ennbeton Sp. z o.o., Dobra Nowogardzka

Ergis S.A., Wąbrzeźno

Euro-Cynk Gdynia Sp. z o.o., Gdynia

Euro-Trans Sp. z o.o., Warszawa

Euro Farm Sp. z o.o., Wyczechy k/Czarnego

Eurofoam Polska Sp. z o.o., Zgierz

Eurologistyka-Wschód Sp. z o.o., Raniewo k/Zalesia

Ewa Przedsiębiorstwo Logistyczne Sp. z o.o., Siwiałka k/Tczewa


F

Fabryka Kotłów RAFAKO S.A., Bełchatów

Factum Sp. z o.o., Bydgoszcz

Fam-Gaz Jacek Famulski

Farmern Dalius Linkevicius, Juostavieciu, Litwa

Farmer Petras Posiunas, Modziunu, Litwa

Farm Frites Dwa Sp. z o.o., Damnica

Farm Frites Poland S.A., Lębork

Ferrex Sp. z o.o., Poznań

Ferteksos Transportas, Klaipeda, Litwa

FHTU Łukasz, Skarżysko Kamienna

FHU Andrzej Michalak, Ceków Kolonia

FHU Jan Zaborowski, Szymbark

FHU Sebastian Majewski, Mrągowo

FHU Tomasz Będkowski, Raciechowice

Firma Kowalski, Wschowa k/Nietążkowa

Firma Pal Gaz, Suserz

Firma UH Ewa Sudnik, Bauska, Łotwa

Firma PHU Mariusz Mieżaniec

Flair Poland Sp. z o.o., Słupsk

Flintab AB, Jönköping, Szwecja

Forum Pol, Chełm


G

Gas Trading Podkarpacie, Dębica

Gdańska Stocznia Remontowa, Gdańsk

Geo-Tech, Gdynia

Gillmet Sp. z o.o., Starogard Gdański

Glob Profil, Bydgoszcz

Glob-Terminal Sp. z o.o., Braniewo

Gorzelnia Rolnicza, Jawty Wielkie k/Susza

Gospodarstwo Pomocnicze przy UM w Kłodzku, Kłodzko

Gospodarstwo Rolne, Barnowiec k/Kołczygłów

Gospodarstwo Rolne, Biechowo

Gospodarstwo Rolne, Czesławice

Gospodarstwo Rolne, Dworek k/Mikołajek Pomorskich

Gospodarstwo Rolne, Grodziec

Gospodarstwo Rolne, Lubochowo

Gospodarstwo Rolne, Łęgowo k/Olecka

Gospodarstwo Rolne Bogumiła Orzepińska, Wolnica Niechmirowska

Gospodarstwo Rolne Igor Werbrowski, Marzęcino

Gospodarstwo Rolne I. Nadstawna, Krzemienica k/Słupska

Gospodarstwo Rolne Jan Chamier Gliszczyński, Płaszewo

Gospodarstwo Rolne Jan Mac, Naćmierz

Gospodarstwo Rolne Jan Szaniawski, Długie Pole

Gospodarstwo Rolne Kazimierz Licznerski, Protowo

Gospodarstwo Rolne Kazimierz Śledź, Rybina k/Stegny

Gospodarstwo Rolne Maria Lonc, Markowa k/Łańcuta

Gospodarstwo Rolne Piotr Grzegorczyk, Zimowiska

Gospodarstwo Rolne Wiesław Lipiński, Domisław

Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze R. Przechadzki, Kolonia Gąski

Gospodarstwo Rolno-Sadownicze, Grodziec k/Prabut

Granimex Sp. z o.o., Graniczna k/Strzegomia

Granit IP Piotr Michalski, Pilewice

Gros-Pol Sp. z o.o., Kościerzyna


H

Hand-Bud, Katowice

Hawex, Pyskowice

Holdy Sp. z o.o., Wysoka

Horizon Pulp&Paper, Kehra, Estonia

Huta Jedność S.A., Siemianowice Śl.

Hutmen S.A., Wrocław

Hydrapress Sp. z o.o., Białe Błota

Hydro Poland Sp. z o.o., Warszawa

Hydro Żuławy, Nowy Staw


I

Impel Security Polska Sp. z o.o., Rzeszów

Impex Sp. j., Braniewo

Impex-Scrap & Recycling Sp. z o.o., Skawina

Indyk-Redło Sp. z o.o., Redło

Insbud Zakład Budowlany, Lubliniec

Instytut Transportu Samochodowego, Warszawa

Investa S.A., Pruszcz Gdański

Izery Sp. z o.o., Jelenia Góra


J

Jack-Pol Sp. z o.o., Oława

Jagr, Warlubie

Jakon Sp. z o.o., Zakroczym k/Warszawy

Jakpol S.c., Zamięcin

Jaro Sp. z o.o., Grodzisk Mazowiecki

Jaro Sp. z o.o., Mława,

Jaro Sp. z o.o., Stare Lubiejewo k/Ostrowi Mazowieckiej

Jaro Sp. z o.o., Tomaszów Mazowiecki

JK Eden Sp. z o.o., Zalesie k/Białej Podlaskiej

J.W. Agro Sp. z o.o., Konarzewo k/Nowogardu

J.W. Construction Holding S.A., Tłuszcz k/Wołomina


K

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o., Pawłowiczki - Folwark Dąbrowa

Karol Kania i Synowie Sp. z o.o., Dębowa Kłoda

Keliu Remonto Grupe, Jurbarkas, Litwa

KEM, Łódź

KEM, Ruda Śląska

Kilargo Sp. z o.o., Kalisz

KiZWK "Bukowa Góra", Łączna k/Kielc

Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

Kolex Sp. z o.o., Włosienica

Kolgard - Invest Sp. z o.o., Włocławek

Kolzłom, Poręba

Kompania Zbożowo-Młynarska, Gryfice

Koppol Sp. z o.o., Miejska Górka

Kospec Sp. z o.o., Kościerzyna

KPEC Sp. z o.o., Bydgoszcz

KREX Sp. z o.o., Czuprynowo

KREX Sp. z o.o., Janikowo

KREX Sp. z o.o., Młynary

KREX Sp. z o.o., Siemianówka

KREX Sp. z o.o., Słupsk

KREX Sp. z o.o., Stare Pole

Kristrans Krzysztof Regliński, Kamienica Szlachecka

Kronopol Sp. z o.o., Żory

Krudgaz, Dorohusk

Krypton Sp. z o.o., Zabłotyczyzna k/Narewki

KT Sp.j., Biłgoraj

Kuusakoski Sp. z o.o., Elbląg

Kuusakoski Sp. z o.o., Gdańsk

Kuusakoski Sp. z o.o., Olsztyn

Kuusakoski UAB, Gulbene, Łotwa

Kuusakoski UAB, Joniskis, Litwa

Kuusakoski UAB, Kaunas, Litwa

Kuusakoski UAB, Kedainiai, Litwa

Kuusakoski UAB, Klaipeda, Litwa

Kuusakoski UAB, Mezeikiai, Litwa

Kuusakoski UAB, Siauliai, Litwa

Kuusakoski UAB, Utena, Litwa

KWK „Kazimierz-Juliusz” Sp. z o.o., Sosnowiec

KWM Energia Sp. z o.o., Elbląg


L

Lamix, Witnica

Latraps, Barkava, Łotwa

Latraps, Eleja, Łotwa

Latvijas Metals, Ryga, Łotwa

Lechkrak Sp. z o.o., Kraków

Lechpol Sp. z o.o., Dziewierzewo

Lechpol Sp. z o.o., Krajenka

Lechpol Sp. z o.o., Szubin

Liepaja Bulk Terminal SIA, Łotwa

LOT, Gdańsk

LOT, Poznań

Lubartów S.A., Łazy k/Zielonej Góry


M

Mackiewicz PPHU, Łomża

Makamex Sp.j., Skawina

Makrochem Sp. z o.o., Chruściel k/Braniewa

Major S.c., Zabrze

Małopolska Hodowla Roślin - HPB Sp. z o.o., Mikulice

MAN STAR Truck &Buses Sp. z o.o., Starachowice

Marat, Pludry gm. Olesno

Martinex Sp. z o.o., Kraśnik

Mase UAB, Estonia

Mase UAB, Bauska, Łotwa

Mase UAB, Jonava, Litwa

Mase UAB, Klaipeda, Litwa

Mase UAB, Maardu, Litwa

Masfalt Sp. z o.o., Kielce

Mazowsze Spółdzielnia Mleczarska, Chorzele

MEC Sp. z o.o., Koszalin

Meliobud Sp. z o.o., Wykroty, gm. Nowogrodziec

Metal Trans, Chełm

Metrol Sp. z o.o., Kamieniec Ząbk.

Metzłom Ligęza Sp.j., Koszalin

Metzłom Ligęza Sp.j., Słupsk

Miejskie Wysypisko Śmieci, Szadółki

Milligrupp Oüu, Vijandimaa, Estonia

Miner Axe Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

Mlekovita Sp. z o.o., Bielsk Podlaski

Mo-Bruk, Karsy k/Ostrowca Świętokrzyskiego

Mo-Bruk, Korzenna k/Nowego Sącza

Mo-Bruk Wałbrzych

Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o., Gdynia

Morski Terminal Zbożowy, Gdynia

Mostostal Warszawa S.A., Bolimów

Mostostal Warszawa S.A., Konik Stary

Mostostal Warszawa S.A., Rudna Mała k/Rzeszowa

Mostostal Warszawa S.A., Warszawa

Mostostal Warszawa S.A., WMB Miękinia

Mostostal Warszawa S.A., Woroniec k/Międz. Podlask.

Mostostal Warszawa S.A., Wrocław

MPEC Sp. z o.o., Lębork

MTB Trzebińscy Sp.j., Nakło nad Notecią


N

Nasiennik Sp. z o.o., Choszczno

Nawec Sp. z o.o., Białystok

NCC Polska Sp. z o.o., Oddział w Poznaniu, Tarnowo Podgórne k/Poznania

NESTLE Fabryka w Słupsku

Nicrometal Sp. z o.o., Toruń

Niwa Sp. z o.o., Przekolno k/Pełczyc

Nonfera UAB, Taurage, Litwa

Nordbeton Sp. z o.o., Kobylnica k/Słupska

North Cape Minerals Sp. z o.o., Gdańsk

Norvelita UAB, Gabsiu, Litwa

Nowamyl S.A., Łobez

NT Industry Sp. z o.o., Orzesze


O

Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o., Bydgoszcz

Oiler Sp. z o.o., Tczew

Okstar Sp. z o.o., Szczecin

Olmet, Mszana

Olmet, Rybnik

Olmet, Tarnowskie Góry

Olszański PW, Pruszków

Ol-Trans, Brzezino k/Pucka


P

PAX Wytwórnia Papieru Toaletowego Sp. z o.o., Kaczory

Panta Sp. zo.o., Gdańsk

PEC Universal, Sokolniki

Pegas Oil Sp. z o.o., Ławy k/Ostrołęki

Perdanga Ltd. Stock Company, Klaipeda, Litwa

Perkoz Sp. z o.o., Pancerzyn

Petroestry Sp. z o.o.

PKE S.A. Elektrownia Łaziska, Łaziska Górne

PKP Gdynia Port, Gdynia

Plast-Box S.A., Słupsk

Polan Sp. z o.o., Gdańsk

Polbud-Pomorze Sp. z o.o., Warszawa

Polcopper Sp. z o.o., Dąbrowa Górnicza

Polcopper Sp. z o.o., Gostyń

Poldim S.A., Lubień

Poldim S.A., Wola Dębińska

Polfrost Terminal Sp. z o.o., Siedlisko k/Braniewa

Polgravel Sp. z o.o., Chwaszczyno k/Gdańska

Polgravel Sp. z o.o., Mrzezino k/Pucka

Polski Gaz Sp. z o.o., Gdynia

Polskie Drogi i Mosty Sp. z o.o., Wola Baranowska

Polskie Młyny, Bystra k/Cedr Wielkich

Pol-Tor Sp z o.o., Chałupki k/ Paczkowa

Pomorskie Towarzystwo Inicjatyw Ekologicznych Sp. z o.o., Żarnowiec

Port Gdański Eksploatacja Sp. z o.o., Gdańsk

Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o., Świnoujście

Port Wiślany Sp. z o.o., Gdańsk

Poz-Bruk Sp. z o.o., Dzierżązna k/Turka

Poz-Bruk Sp. z o.o., Prusim

PPHU Karol

PPSU Westerplatte Sp. z o.o., Gdańsk

PPUiH Metro” S.C., Kamieniec Ząbk.

PRB Partner Sp. z o.o., Koszanowo

PRCiP Sp. z o.o., Szczecin

PRD Lubartów S.A., Kroczkowa k/Rzeszowa

PRD Lubartów S.A., Łazy k/Zielonej Góry

PRDM Sp. z o.o., Piaszczyce k/Radomska

Prodexim Sp. z o.o.

Profarb Sp. z o.o., Gliwice

Progaz Eurogaz, Wólka Dobryńska k/Zalesia

Projprzem S.A., Kutno

Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o., Łomża

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o., Łosino k/Słupska

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o., Pisz

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o., Stare Bielice

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Sp. z o.o., Kąkolewo k/Leszna

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Biała Podlaska

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Giżycko

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Sieradz

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DOL-MA, Leśna

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, Skawina

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LECH, Myślenice

Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A., Niechlów

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A., Toruń

Przedsiębiorstwo Składowania i Przerobu Odpadów Sp. z o.o., Czarnówko

Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe, Olsztyn

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych S.A., Kalisz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKI, Kraków

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Piasny, Sosnowiec

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Piotr Ordon, Starogard Łobezki k/Reska

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TADEUSZ, Mikołów

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Suwałki

PTHU Cichy, Dąbrowa Górnicza

PUH WIR-SERWICE Sp. z o.o., Kielce

PUDiZ Sp. z o.o., Olsztyn

PZM PZZ Słupsk S.A., Człuchów

PZZ PZM S.A. Słupsk, Słupsk

PZR Osadkowski, Strzelin


Q

Q Trans Sp. z o.o., Kościerzyna

Q Trans Sp. z o.o., Pruszcz Gdański


R

Rab Kauno Ketaus Liejykla, Kaunas, Litwa

Raiffeisen Agrarcentrum Polska., Przytoczna

Rajan, Kraków

Rapex Sp. z o.o., Grabin

Recykling Surowce Wtórne S.c., Nowa Wieś Lęborska

Rindipol S.A., Chojnice

Rindipol S.A., Hajnówka

Roan Metal, Jarosław

Rolmat, Dębnica Kaszubska

Rolmłyn Sp. z o.o., Golczewo

Rolnas Sp. z o.o., Kotomierz

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku, Rzecko

Rolpol Sp. z o.o., Kwakowo


S

Salus Zakłady Mięsne Sp. z o.o., Golinka k/Bojanowa

Sano Sp. z o.o., Sękowo k/Poznania

Sarta Sp. z o.o., Bielawa

Scholz Recycling Polska Sp. z o.o., Warszawa

Scania-Kapena S.A., Słupsk

Sebastian Piecha, Katowice

SIA Agro Stende, Łotwa

SIA Agroman, Orion, Łotwa

SIA Akimencucinas, Jalgavas, Łotwa

SIA Glnet, Riga, Łotwa

SIA Kira, Vijaka, Łotwa

SIA LBT, Liepaja, Łotwa

SIA Lielmezonte, Mezonte, Łotwa

SIA Terri, Tukumus, Łotwa

SIA Tukum Metal, Łotwa

Sinoma, Kraków

Skanska S.A. - Budowa Autostrady A1 - Lisewo

Skanska S.A. - Budowa Autostrady A1 - Malankowo

Skanska S.A. - Budowa Autostrady A1 - Swarożyn

Skanska S.A. - Budowa Autostrady A1 - Kopytkowo

Skanska S.A. - OBA w Gdańsku

Skanska S.A. - OMD w Gryfowie Śląskim

Skanska S.A. - OMD w Poznaniu

Skanska S.A. - OMD w Żdarach k/Konina

Skanska S.A. - ZPK w Gostomiu, Gostomie

Skanska S.A. - WMB w Borze k/Rzeszowa

Skanska S.A. - WMB w Nasławicach

Skanska S.A. - WMB w Sokolnikach

Skanska S.A. - WMB w Szubinie

Skanska S.A. - WMB w Toruniu, Ostaszew k/Torunia

Skanska S.A. - WMB w Warszawie

Skanska S.A. - WMB w Zabrzu

Skanska S.A. - Oddział Budownictwa Ogólnego w Kielcach, Żarów - Fabryka Electrolux

Skar, Jasice

Skaw-Met Sp.j., Skawina

Slag Recycling Sp. z o.o., Kraków

Slag Recycling Sp. z o.o., Przedborowa

Slag Recycling Sp. z o.o., Siemianowice Śląskie

Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne Ferma Drobiu, Wronkowo

SPOMEL Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych, Lębork

Spółdzielnia Inwalidów "Przymorze", Sławno

Sprzedaż Części Zamiennych, Biała Podlaska

SSIE Maszyn i Urządzeń Rolniczych, Wieczyn

Stacja Doświadczalna Oceny Odmian, Zybiszów

Stal-Service Sp. z o.o., Stanisławów k/Nieporętu

Stena Sp. z o.o., Białystok

Stena Sp. z o.o., Grajewo

Stena Sp. z o.o., Lublin

Stena Sp. z o.o., Łódź

Stena Sp. z o.o., Olsztyn

Stena Sp. z o.o., Suwałki

Stena Sp. z o.o., Warszawa

Stena Sp. z o.o., Wrocław

Stimex-Agro Sp. z o.o., Osowo k/Nowogardu

Stolon S.A., Słupsk

Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Warszawa

Syncraft EC Słupsk Sp. z o.o., Słupsk


T

THP Ryszard Kolańczyk, Orzesze

Thomas-Beton Sp. z o.o., Grudziądz

Thomas-Beton Sp. z o.o., Lubicz Dolny

Thomas Cement Polska Sp. z o.o., Gdańsk

ThyssenKrupp Energostal S.A., Dzierzgoń

ThyssenKrupp Energostal S.A., Poznań

ThyssenKrupp Energostal S.A., Warszawa

TM Steel Sp. z o.o., Golub-Dobrzyń

TOM Sp. z o.o., Międzyrzecz

TOM Sp. z o.o., Nowa Sól

TOM Sp. z o.o., Szczecin

TOM Sp. z o.o., Szczecinek

TOM Sp. z o.o., Legnica

Tramad-Elbląg Sp. z o.o., Elbląg

Trans-Logistyka S.c., Kraków

Tredrom Sp. z o.o., Biała Podlaska

Tresko Sp.j., Brzezie k/Zbierzowa

Tritex Sp. z o.o., Czechowice-Dziedzice


U

UAB BKT Nemuno, Klaipeda, Litwa

UAB Klaipedos Konteineriu Terminals, Klaipeda, Litwa

UAB Siena Metal, Klaipeda, Litwa

Ubojnia Drobiu Brychcy Sp. z o.o., Kargowa

Ubojnia Drobiu Elczar S.C., Serock

Ubojnia i Przetwórnia Drobiu Kul Drób, Chwalim

Ukininias Juozas Staliunas, Kaunas, Litwa

Ukpol, Sp. z o.o., Werchrata

Urząd Gminy Baranów

Urząd Gminy Miastko, Gatka k/Miastka

Urząd Gminy Moszczenica

Urząd Gminy Orneta

Urząd Gminy Połajewo, Sierakówko

Urząd Miasta i Gminy Czarne, Nadziejewo

Urząd Miejski w Goniądzu, Łazy

Usługi Transportowe, Skup Złomu, A. Michalski, Maków Mazowiecki

Utires Sp. z o.o., Leżachów k/Sieniawy


W

Wałbrzyskie Centrum Zatrudnienia Socjalnego, Wałbrzych

Warbud-Beton Sp. z o.o., Warszawa

Węglosped Sp.j., Lędziny

Węglopasz Sp. j., Pruszcz k/Bydgoszczy

Wigry Projekt Sp. z o.o., Suwałki

Wilk International Poland Sp. z o.o., Sława

Wilk International Poland Sp. z o.o., Strzegom

Wilkowo Sp. z o.o., Bytom - Skład podatkowy

Wirax ZPU, Tuchomie k/Bytowa

Wir-Service Sp. z o.o., Kielce

WMW Sp.j., Sulicice

Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o., Zgierz

Womar Marcin Wolski, Suchedniów

Wroński Sp.j., Leszno k/Kartuz

Wtórnix, Ciechanów


Z

Zakład Budowy Dróg, Nowy Sącz

Zakład Gospodarki Komunalnej, Przechlewo

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Mońki

Zakłądy Mięsne UNIMIĘS Sp. z o.o., Chrzanów

Zakład Usług Leśnych, Szymany k/Grajewa

Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA S.A., Łubiana k/Kościerzyny

Zas-Bud Jerzy Zaskórski, Ujazd

Zas-Bud Jerzy Zaskórski, Tomaszów Mazowiecki

Złomtrade Sp. z o.o., Łódź

Złomtrade Sp. z o.o., Olsztyn

Złoty Łan PHUP, Mikołajki Pomorskie

ZDPG – Terminal Świecko II, Świecko

ZDPG Województwa Podlaskiego, Białystok

Zomis Sp. z o.o., Warszawa

ZOPG z/s w Budzisku, Budzisko

ZR Wilkowo Sp. z o.o. - Skład Podatkowy w Bytomiu

Zrzeszenie Producentów Rolnych ŁAN, Zawidów

ZUH Leszek Jachlewski, Pelplin

ZUH Leszek Jachlewski, Siwiałka k/Tczewa

ZUH Zbigniew Hołowiński, Mieszkowice



Mostostal Warszawa S.A

Skanska S.A.

Kussakoski Sp. z o.o.

ThyssenKrupp Energostal S.A.

PKP Cargo CLM Sp. z o.o.

Krex Sp. z o.o.

Chemiki Sp. z o.o.

Chemiki Sp. z o.o.

Krypton Sp. z o.o.

TOM Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.

North Cape Minerals Sp. z o.o

Bulk Cargo Port Szczecin Sp. z o.o.

Farm Frites Poland S.A.

Hutmen S.A.

Kopalnia Węgla Kamiennego Kazimierz-Juliusz Sp. z o.o.

UTIRES Sp. z o.o.

MIKI Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

POZ LOT Sp. z o.o.

Plast-Box S.A.

Eurofoam Polska Sp. z o.o.

Darwex

Komunalna Energetyka Cieplna KOMEC Sp. z o.o.

Bosta-Beton Sp. z o.o.

ADW Sp. z o.o.

PBK Sp. z o.o. Łomża

MARAT

EWA Sp. z o.o.

Wigry Projekt

Perkoz Sp. z o.o.

Transbud

Pegas Oil Sp. z o.o.

Elkom-Gaz

Eurologistyka

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień.