Nowości


MASTEC Waga samochodowa z prefabrykowanym pomostem betonowym

Najnowszą konstrukcję w naszej ofercie stanowi waga samochodowa MASTEC. Posiada prefabrykowany pomost żelbetowy, wykonany z betonu klasy C45/55 na grysie bazaltowym, który zalewany jest w warunkach przemysłowych wewnątrz hali produkcyjnej, z wykorzystaniem stołu wibracyjnego. Linie produkcyjną stanowią również elementy niezbędne do montażu, m.in. prefabrykowany fundament, płyty środkowe i końcowe, dystanse itd. Pomost oraz wszystkie betonowe elementy montażowe wykonywane są w zaawansowanych formach stalowych.

 

STOLEM Niskoprofilowa waga samochodowa

Prezentujemy nową konstrukcję wagi z wysokogatunkowej stali, która została włączona do produkcji w kwietniu 2009 roku. Jej ogromnym atutem jest sztywność i unikalny projekt, oparty o najlepsze jakościowo materiały. Na uwagę zasługuje również fakt, iż powierzchnię urządzenia pokrywamy profesjonalnymi powłokami lakierniczymi Sigma Coatings.


MASA 47-10 Miernik wagowy

W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne mierniki przemysłowe nowej generacji. To wyjątkowe połączenie funkcjonalnego designu i nowoczesnej technologii, dające wszechstronne możliwości zastosowania. Dużym atutem urządzenia są zintegrowane interfejsy, ułatwiające wymianę danych z urządzeniami peryferyjnymi.


MASA 47-10-CAL Miernik wagowy do wag samochodowych i kolejowych

Precyzyjne i niezawodne urządzenie zaprojektowane z myślą o pracy z różnego typu wagami samochodowymi oraz kolejowymi. Warto wskazać na zablokowane klawisze liczenia sztuk, tarowania i sumowania oraz aktywne przyciski alfanumeryczne, klawisze zerowania czy funkcję wysokiej rozdzielczości ułatwiającą obsługę.


MAN100 Wielkogabarytowy wyświetlacz zewnętrzny LCD

Przemysłowy wyświetlacz MAN 100 z grupy instrumentów nowej generacji MASA. W perfekcyjny sposób łączy nowoczesną technologię z efektownym designem. Niezaprzeczalnym atutem jest w tym przypadku zastosowana technologia LCD, unikalna wśród urządzeń o takich gabarytach. Z tego względu jest to propozycja wyjątkowo wszechstronna.


Automat bezobsługowego ważenia pojazdów

Przedstawiamy Państwu urządzenia przeznaczone do automatycznego ważenia pojazdów. Obecność kart transponderowych sprawia, że nie ma potrzeby wyznaczania specjalistów do ich obsługi. Kierowca posiadający taka kartę jest w stanie sam uruchomić proces ważenia, bez wychodzenia z pojazdu. To rozwiązanie wygodne, profesjonalne i precyzyjne.

 

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień.