Europrodukt 2011

MASA została laureatem XVI edycji konkursu EUROPRODUKT, któremu patronują Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Tym razem ten prestiżowy tytuł otrzymała:

  • niskoprofilowa waga samochodowa STOLEM,
  • waga kolejowa MARS-K.

Ponadto nasza firma zaostała uhonorowana nagrodą specjalną - ZŁOTY EUROPRODUKT - za umacnianie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki i budowanie rynkowego prestiżu produktów i usług oraz ich marek.

MASA znalazła się w doborowym towarzystwie. Listę lauteatów XVI edycji konkursu, oprócz naszej firmy, tworzą Bank PEKAO SA, BIELENDA Kosmetyki Naturalne, CITY Handlowy, Instytut Łączności Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie oraz PKO Bank Polski SA.

Tytułem EUROPRODUKT nagradzane są produkty, które mogą konkurować z wyrobami producentów europejskich ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię produkcji, przyjazny wpływ na środowisko naturalne, bezpieczeństwo użytkowania i ciekawe wzornictwo. Nagradzane są też usługi firm, które dążą do zapewnienia kompleksowej i profesjonalnej obsługi klientów. Statuetki i dyplomy, które otrzymują wyróżnieni, są wyrazem uznania za wysiłek włożony w tworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju gospodarczego i stanowią nagrodę za podjęte przez przedsiębiorstwa inicjatywy gospodarcze i społeczne.

Założeniem konkursu jest promocja tych podmiotów i produktów, które dostosowały się do norm obowiązujących w krajach Unii Europejskiej i trwale umacniają swoją pozycję na rynku.

Wręczenie nagród odbyło się 29 marca 2011 roku w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie.

 

 

 

http://www.europrodukt.pl/

 

Masa_wagi_samochodowe_europrodukt2011 Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma

 

                            Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma  Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma

Teraz Polska

 

Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XX Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi - rok 2010

 

Masa_wagi_samochodowe

 

 

Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w XVII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi - rok 2007

 

Masa_wagi_samochodowe

 

Solidna Firma

Z przyjemnością informujemy, że MASA została laureatem piątej edycji ogólnopolskiego programu gospodarczo-konsumenckiego Solidna Firma.

Uroczysty finał odbył się 2 marca 2007 r. w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku. Podczas zorganizowanej tam Pomorskiej Gali Regionalnej, przedstawicielom 18 przedsiębiorstw z województwa pomorskiego zostały wręczone certyfikaty SOLIDNA FIRMA 2006.
Gośćmi honorowym Gali byli:
Krystyna Pajura - członek Zarządu Województwa Pomorskiego,
Piotr Karczewski - wicewojewoda pomorski,
Piotr Kossakowski - sekretarz kapituły programu,
którzy wręczyli laureatom certyfikaty oraz listy gratulacyjne.
Program gospodarczo-konsumencki Solidna Firma to przedsięwzięcie powołane do życia w roku 2002, którego celem jest tworzenie ruchu skupiającego przedsiębiorców, którzy w swej rodzinnej gospodarce myślą nie tylko przez pryzmat własnego zysku.
Celem programu jest promocja etyki w działalności biznesowej. Etyki rozumianej jako zespół norm postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z kontrahentami, klientami, pracownikami oraz innymi partnerami.
Szczególnie godna podziwu jest postawa tych firm, które dzięki swojemu zaangażowaniu przełamują stereotypy ogólnej niemocy i osiągają znakomite rezultaty nie tylko na polu finansowym, ale także etycznym. Zaangażowanie przedsiębiorstw w tworzenie sprzyjających warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej w duchu wiarygodności i rzetelności stanowi jeden z najistotniejszych czynników procesu transformowania naszej gospodarki.
We wszystkich pięciu edycjach programu Solidna Firma weryfikacji poddało się blisko 1300 podmiotów gospodarczych.

http://www.solidnafirma.pl/

Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma

Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Wag w Polsce

 

 

Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Wag w Polsce - rok 2007

 

Masa_wagi_samochodowe

 

 

 

Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Wag w Polsce - rok 2006

 

Masa_wagi_samochodowe_solidna_firma

 

Europrodukt 2003

Miło nam poinformować, że waga samochodowa typu MARS-ST otrzymała prestiżowy tytuł EUROPRODUKT 2003.

W dniu 22 lipca 2003 r. została rozstrzygnięta V edycja konkursu, któremu patronują: Premier Rzeczpospolitej Polski, Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Polska Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Telewizja Polska S.A., Polskie Radio S.A., Dziennik Rzeczpospolita oraz miesięczniki BusinessWeek i Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy.

Europrodukt jest nagrodą przyznawaną za towary i usługi, które ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię, przyjazny wpływ na środowisko naturalne, bezpieczeństwo użytkowania i ciekawe wzornictwo, mogą być z powodzeniem sprzedawane na rynku Unii Europejskiej.

Założeniem konkursu jest promocja tych podmiotów i produktów, które dostosowały się do norm obowiązujących w krajach Unii Europejskiej i trwale umacniają swoją pozycję na rynku.

Wręczenie nagrody odbyło się 29 września 2003 roku w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie.

 

 

 

http://www.europrodukt.pl/

masa_wagi_samochodowe_europrodukt masa_wagi_samochodowe_europrodukt