Na efektywne działanie danego urządzenia mają wpływ dwie rzeczy. Jedną z nich jest jakość samego sprzętu, a drugą działania montażowe, naprawcze i modyfikacyjne. O wysokiej jakości produktu możemy mówić wtedy, gdy użyto dobrych surowców do jego stworzenia i wykorzystano profesjonalne technologie. Wiedza i doświadczenie ludzi biorących udział w procesie produkcyjnym są również nie do przecenienia. Wysokie kompetencje specjalistów i niezawodne maszyny to także dwie kluczowe kwestie, jeśli chodzi o usługi.

Jako producent MASA oferujemy nie tylko sprzedaż artykułów służących do pomiaru masy. Możemy ze swojej strony zaproponować także szeroki wachlarz usług związanych z obsługą sprzętów. Zarówno nasze urządzenia, jak i świadczone przez nas usługi charakteryzują się niezawodnością i profesjonalizmem.

Usługi związane z wagami

Urządzenia wagowe to nasza wizytówka i jesteśmy obecni od samego początku procesu produkcyjnego. Zajmujemy się budową fundamentów wag i modernizacją już istniejących. Mamy profesjonalne warunki do wykonywania prac budowlanych i dobrze wyszkoloną kadrę. Wykonujemy podłoża do wag kolejowych i samochodowych w wersji stacjonarnej, przenośnej i zagłębionej. Możemy zaproponować także transport wag samochodami ciężarowymi. Zabezpieczamy sprzęt, przewozimy i rozładowujemy go na miejscu. Wykonamy dla Państwa także bezpieczny montaż wagi w odpowiednim miejscu. Oferujemy także kalibrację, legalizację, serwis, naprawę i kapitalne remonty urządzeń przeznaczonych do pomiaru masy.

Usługi związane z konstrukcjami stalowymi

Nasza firma MASA specjalizuje się także w produkcji, śrutowaniu i malowaniu konstrukcji stalowych. Wykonujemy cięcie, spawanie, czyszczenie strumieniowe i obróbkę wiórową. Prace przeprowadzamy na hali przemysłowej. Dysponujemy hydraulicznymi nożycami do cięcia i urządzeniami transportowymi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które przedstawiają nasze urządzenia, hale produkcyjne, pojazdy transportowe i gotowe realizacje. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą MASA w celu przygotowania oferty skrojonej na miarę.

 

Budowa fundamentów wag

Modernizacja istniejących fundamentów wag

Transport wag

Montaż wag

Kalibracja i legalizacja wag

Serwis i naprawa wag

Remonty kapitalne wag

Produkcja konstrukcji stalowych

Śrutowanie konstrukcji stalowych

Malowanie konstrukcji stalowych